WRÓĆ

Przycisk

WRÓĆ

Przycisk

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

MAREK KIERZEL

WRÓĆ

Przycisk

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

MAREK KIERZEL

FLIPPERZY

Jeśli prowadzisz działalność jako fliper (flipper) lub zamierzasz rozpoczęcie swojej aktywności biznesowej w tym zakresie - zapraszamy do skorzystania z usług prawnych kancelarii oferowanych dla tej dynamicznie rozwijającej się branży. 

 

Możesz zweryfikować proponowane Ci zapisy umowy z inwestorem, względnie możemy przygotować dla Ciebie umowę pokrywającą Twoją sprecyzowaną koncepcję na taki rodzaj współpracy.

 

Relacje flipper - inwestor możesz realizować w oparciu o zindywidualizowaną umowę, jak również umowę modelową wielokrotnego użytku - która zostanie opracowana.

 

Fliping jest historycznie dojrzałą formą zarobkowania, niemniej na rynku polskim dość młodą i dynamicznie rozwijającą się w ostatnim czasie.  

 

Fliping, zależnie od obszaru nieruchomości, na którym jest realizowany (lokale, kamienice, grunty etc.) będzie wiązał się z prostym lub bardziej skomplikowanym modelem współpracy.

 

Fliping na nieruchomościach może być dodatkowo wzbogacony usługami dodatkowymi.

 

Niezależnie od modelu w jakim fliper realizuje się zawodowo, segmentu rynku, jakie obsługuje, każda transakcja wiąże się z wysokim ryzykiem finansowym.

 

Dobrze jest uregulować zasady współpracy flipera i kontrahenta, które będą korzystne dla obu stron transakcji - co stworzy przestrzeń do pomyślnej współpracy.

 

Jeśli potrzebujesz weryfikacji stanu prawnego nieruchomości, która jest przedmiotem Twojego zamierzenia inwestycyjnego - możesz zlecić opracowanie uproszczonej oceny prawnej lub pełnego due diligence.

 

Możesz zwrócić się o pełną reprezentację w procesie sądowym odnoszącym się do rozliczenia Twojego wynagrodzenia należnego z tytułu przeprowadzenia transakcji

a przy transakcjach, które realizujesz z własnych środków - możesz oczekiwać ochrony prawnej Twoich interesów majątkowych zarówno w relacji ze sprzedającym jak i kupującym.

 

 

Warszawa kancelaria nieruchomości prawnik

O KANCELARII

REFERENCJE

HONORARIUM

  1. pl
  2. en

HOME

PUBLIKACJE

KONTAKT

USŁUGI

KONTAKT

tel. 531 - 828 - 531

legal@kancelaria-mmk.com

FLIPERZY

KONTAKT

O KANCELARII

REFERENCJE

PUBLIKACJE

HOME

  1. pl
  2. en

HONORARIUM

KONTAKT

PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY (wzrost wartości)
radca prawny od nieruchomości Warszawa kancelaria nieruchomości podniesienie wartości nieruchomości

O KANCELARII

REFERENCJE

PUBLIKACJE

HOME

  1. pl
  2. en

HONORARIUM

KONTAKT

KONTAKT

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

MAREK KIERZEL

Copyright © Kierzel - Wszelkie prawa zastrzeżone

Więcej o cookies (tzw. „ciasteczkach”) kliknij

Warunki korzystania

Regulamin Świadczenia Usług Drogą Elektroniczną

RODO - klauzule informacyjne