O KANCELARII

b

e

z

p

i

e

c

z

e

n

s

t

w

o

k

o

m

f

o

r

t

i

 

Radca prawny Marek Kierzel - właściciel Kancelarii.

 


 

 

Radca prawny oraz założyciel Kancelarii Prawnej MMK. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ukończył aplikację radcowską przy OIRP w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych krajowych i zagranicznych. Specjalizuje się w prawie nieruchomości, life science, prawie spółek, prawie pracy, podziałach majątkowych i prawie procesowym.

 

Przeprowadził z sukcesem wiele projektów prawnych zrealizowanych na rzecz podmiotów z branży nieruchomości, transportu i spedycji, wyrobów medycznych, branży spożywczej, tworzenia i realizacji materiałów POS, call-center.

 

Zakończył pozytywnie ponad kilkadziesiąt postępowań sądowych: spraw sądowych gospodarczych oraz spraw sądowych cywilnych.

 

Zawód prawnika wykonuje od 2006 roku.

 

Wpis na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie uzyskał 26.08.2011 roku. 

 

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

MAREK KIERZEL

HISTORIA ZAWODU

RADCY PRAWNEGO

CZYTAJ

O KANCELARII

REFERENCJE

HONORARIUM

KONTAKT

  1. pl
  2. en

•   •   •

 

Istniejemy na rynku usług prawnych od początku 2010 roku.

 

Uczestniczyliśmy w wielu skomplikowanych projektach prawnych prowadząc bieżące doradztwo prawne, a także reprezentując Klientów w negocjacjach gospodarczych oraz w procesach sądowych

 

Prowadzimy negocjacje oraz postępowania sądowe w imieniu oraz przeciwko podmiotom zagranicznym.

 

Wyczucie prawne i zorientowanie pro-biznesowe pozwala nam wyjść poza schematy i zaoferować kompleksową pomoc prawną.

 

Opracowujemy umowy handlowe z myślą zbudowania trwałych relacji gospodarczych naszych Klientów z ich partnerami biznesowymi.

 

Rozumiemy biznes i rolę doradztwa prawnego w jego rozwoju.

 

Posiadamy referencje podmiotów gospodarczych odnoszące się do jakości i efektywności naszych usług prawnych.

 

Wspieramy naszych Klientów w najbardziej skomplikowanych sprawach i projektach.

 

Realizujemy usługi prawne także na rzecz Klientów indywidualnych w sprawach odszkodowawczych, ze szczególnym uwzględnieniem negatywnych konsekwencji wypadków komunikacyjnych, a także w sprawach majątkowych spadkowych, małżeńskich. Szczególnym zainteresowaniem prawników Kancelarii w Grodzisku Mazowieckim oraz Kancelarii w Warszawie objęta jest obrona Klientów indywidualnych w sprawach z powództw Funduszy Sekurytyzacyjnych i innych instytucji finansowych. 

Udzieliliśmy wsparcia prawnego wielu Klientom w zakresie prawa pracy.

 

Odnieśliśmy wiele sukcesów w sprawach dotyczących nieruchomości. Realizujemy zlecenia na uporządkowanie stanu prawnego nieruchomości, na zasiedzenie własności nieruchomości, zniesienie współwłasności nieruchomości, podział nieruchomości na nowe działki gruntu, wydzielenie nowych samodzielnych lokali w istniejącym budynku, a także dotyczące służebności gruntowych na nieruchomościach oraz służebności osobistych.

 

Pomagamy Klientom indywidualnym w nabyciu nowego mieszkania w ramach umowy deweloperskiej. Oceniamy umowy, które mają być podpisane z deweloperami i wskazujemy możliwości ich korzystnych zmian. Również reprezentujemy Klientów w relacjach z deweloperami na etapie już po zawarciu umowy deweloperskiej. Realizujemy uprawnienia do odstąpienia od umowy deweloperskiej. Reprezentujemy Klientów przed sądami. 

 

• • •

USŁUGI

HOME

GALERIA

                                       WARSZAWA                                         GRODZISK MAZOWIECKI

                                     ul.Grzybowska 87                                            ul. 1 Maja 11B/2

BIURA                   

 

T : 531 - 828 - 531

e-mail : legal@kancelaria-mmk.com

 

Copyright © Kierzel - Wszelkie prawa zastrzeżone

Więcej o cookies (tzw. „ciasteczkach”) kliknij

Warunki korzystania